Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı’dan mitinge davet

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 29 Nisan Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenecek mitingin tarihi ve kritik değere sahip olduğunu belirtti.

Saygılı yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilahilerle İzmir’e geleceğini ve değerli açılışlar yapacağını bildirdi.

Gerçek bir hizmet adamını, bir millet adamını Cumhuriyet Meydanı’nda ağırlayacaklarını söyleyen Saygılı, “Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İzmir’e de hiçbir zaman eli boş gelmedi. Yine öyle olacak. 14 Mayıs sandıkları doğruları bir eğri çizerek ortaya koyacağı gibi bizim mitingimiz de İzmir’de olacak, “Neyin iyi neyin kötü olduğunu iyiden iyiye ortaya koyacaktır. Bu görüşmenin tarihi ve kritik değer taşıdığını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Saygılı, yıllardır birilerinin İzmirlileri Atatürk ve cumhuriyet değerleri üzerinden paniğe düşürmeye çalıştığını savunarak, şunları söyledi:

“İzmirlilerin genlerinde aslında vatanseverlik var, İzmir devletini ve bayrağını seviyorlar, İzmir Atatürk’ün izinde. Bugün değil hep böyleydi. İzmirliler de biliyor bu fiyatları kullananların. siyaseti ve algısını yönetmeye çalışanlar için.Milletimiz samanla samanı birbirinden ayırıyor.Doğru ile bölücüyü birbirinden ayırıyor.İzmir halkı rezalet ittifakının pazarlıklarının farkındadır.Derinleşmenin çok ötesine geçmiştir. Çatlak paramparça oldu.Bu ittifak artık teröristle sandığa giden teröristten medet uman bir ittifaktır.İttifakında PKK yandaşları vardır.Sonra ‘İzmir'” Bölücülerle aynı safta durup yapacakları, İzmir dağlarına terör tohumları ekmektir. İzmir’in sokaklarını, meydanlarını, dağlarını bu kirli pazarlıkçılara teslim etmeyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu